Bílegg

Hotel Føroyar starvsfólk

Johannes Jensen

Stjóri

johannes@hotelforoyar.fo

Jóhanna Rasmussen

Sølustjóri

johanna@hotelforoyar.fo

Aleth Nielsen

Hotelleiðari

aleth@hotelforoyar.fo

Helena Jakobsen

Booking & Incoming

helena@hotelforoyar.fo

Fríða Jóinsdóttir Joensen

Booking & Incoming

frida@hotelforoyar.fo

Súsanna í Stórustovu

Leiðari í ress

susanna@hotelforoyar.fo

Sveinur Fuglø

Høvuðskokkur

sveinur@hotelforoyar.fo

Andreas (Dia) Hansen

Húsavørður

dia@hotelforoyar.com

Leivur Dalsgarð

Húsavørður

leivur@hotelforoyar.fo

Jónfríð Gaard

Leiðari fyri reingerð

jonfrid@hotelforoyar.fo

Anna Söderlund

Ass. leiðari fyri reingerð

Gunndur Fossdal

Kokkur catering & event

gunndur@hotelforoyar.fo

Guðrið Poulsen

F&B leiðari

gudrid@hotelforoyar.fo

Tummas Láadal

Catering & event

tummas@hotelforoyar.fo

Bjørk Fossdal Sjóðklett

Matstovuleiðari

bjork@ruts.fo

Niels Nielsen

Teknikari

niels@hotelforoyar.fo

Gyðja Á Argjahøvda

Eventleiðari

gydja@hotelforoyar.fo

Anita Andreasen

Samskipari - Catering & Event

anita@hotelforoyar.fo

Gunnleyg Mikkelsen

Móttøkuleiðari

gunnleyg@hotelforoyar.fo

Turið Eivindsdóttir Clementsen

Móttøkuleiðari

turid@hotelforoyar.fo

G&V fyrisiting

Johannes Jensen

Stjóri

johannes@hotelforoyar.fo

Sjúrður Horsdal

Fíggjarstjóri

sjurdur@gistogvist.fo

Gunnvá Brockie

Roknskaparleiðari

gunnva@gistogvist.fo

Maria Høgnesen

Bókhald

invoice@gistogvist.fo

Anna Maria Restorff

Bókhald

invoice@gistogvist.fo

Ann Krista í Dali

Marknaðarføring

annkrista@gistogvist.fo

Durita Pætursdóttir Christensen

Marknaðarføring

durita@gistogvist.fo

Sámal Samuelsen

KT leiðari

samal@gistogvist.fo

Paula Leitisstein Olsen

KT

paula@gistogvist.fo

Svanna Højgaard Jónleifsdóttir

Grafiskur sniðgevi

svanna@gistogvist.fo

Dánjal Jákup Hansen

Innkeypari

danjal@gistogvist.fo

Ári Dahl Olsen

HR

ari@gistogvist.fo

Karin Jóannesardóttir

Bókhald og Roknskapur

karinj@gistogvist.fo

Hvat ynskir tú at bíleggja?

Eg ynski at bíleggja
Keyp gávukort
EN