Bílegg

Hotel Føroyar starvsfólk

Johannes Jensen

Stjóri

johannes@hotelforoyar.fo

Jóhanna Rasmussen

Sølustjóri

johanna@hotelforoyar.fo

Aleth Nielsen

Hotelleiðari

aleth@hotelforoyar.fo

Súsanna í Stórustovu

Leiðari í ress

susanna@hotelforoyar.fo

Sveinur Fuglø

Høvuðskokkur

sveinur@hotelforoyar.fo

Heidi Hammerfoss

Morgunmatarkøksleiðari

heidi@hotelforoyar.fo

Óluva Sandoy Eyðsteinsdóttir

Morgunmatarleiðari

oluva@hotelforoyar.fo

Bjørk Fossdal Sjóðklett

Matstovuleiðari

bjork@ruts.fo

Andreas (Dia) Hansen (í farloyvi)

Húsavørður

dia@hotelforoyar.com

Leivur Dalsgarð

Húsavørður

leivur@hotelforoyar.fo

Jónfríð Gaard

Reingerðarleiðari

jonfrid@hotelforoyar.fo

Anna Söderlund

Ass. reingerðarleiðari

anna@hotelforoyar.fo

Gunndur Fossdal

Kokkur catering & event

gunndur@hotelforoyar.fo

Tummas Láadal

Catering & event

tummas@hotelforoyar.fo

Niels Nielsen

Teknikari

niels@hotelforoyar.fo

Gyðja á Argjahøvda (í barnsburðarfarloyvi)

Eventleiðari

gydja@hotelforoyar.fo

Tanja Haraldsdóttir Sleire

Móttøkuleiðari / Event

tanja@hotelforoyar.fo

Turið Eivindsdóttir Clementsen

Móttøkuleiðari / Event

turid@hotelforoyar.fo

G&V fyrisiting

Johannes Jensen

Stjóri

johannes@hotelforoyar.fo

Sjúrður Horsdal

Fíggjarstjóri

sjurdur@gistogvist.fo

Maria Høgnesen

Bókhald

invoice@gistogvist.fo

Anna Maria Restorff

Bókhald

annamaria@gistogvist.fo

Karin Jóannesardóttir

Roknskaparleiðari

karinj@gistogvist.fo

Ann Krista í Dali

Marknaðarføring

annkrista@gistogvist.fo

Svanna Højgaard Jónleifsdóttir

Grafiskur sniðgevi

svanna@gistogvist.fo

Dánjal Jákup Hansen

Innkeypari

danjal@gistogvist.fo

Eydna Danielsen

Starvsfólka- og lønarumsiting

eydna@gistogvist.fo

Hvat ynskir tú at bíleggja?

Eg ynski at bíleggja
Keyp gávukort
EN
/
DK